GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 10838440
nr 1083 8440
Skål
Kina, Ming, diameter: 30 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 januari 2017
kl 18:59:11
500 kr